Windows 10 Microsoft Hesabı ile Oturum Açma

Windows10 Microsoft Hesabı ile Oturum Açma

Kullanmakta olduğunuz herhangi bir Microsoft hesabı ile oturum açabilirsiniz. Bu sayede Microsoft hesabınız ile birden fazla Windows 10 cihazda eşitleme yapma imkanına sahip olabilirsiniz.

Oturum açma Microsoft Hesabı

Başlat menüsünden Windows 10 Microsoft Hesabı ile Oturum Açma Bilgisayar  butonunu ve ardından Windows 10 Microsoft Hesabı ile Oturum Açma Bilgisayar   Ayarlar > Hesaplar > E-posta ve uygulama hesapları yolunu izleyin.

Windows 10 Microsoft Hesabı ile Oturum Açma Bilgisayar

Diğer uygulamalar tarafından kullanılan hesaplar altından “Microsoft hesabı ekle” ‘yi seçin.

Hesabı eklemek için yordamları takip edin. Onay kodunu girerek kimliğinizi doğrulamanız gerekebilir.

Windows 10 Microsoft Hesabı ile Oturum Açma Bilgisayar  Windows 10 Microsoft Hesabı ile Oturum Açma Bilgisayar  Windows 10 Microsoft Hesabı ile Oturum Açma Bilgisayar  Windows 10 Microsoft Hesabı ile Oturum Açma Bilgisayar  Windows 10 Microsoft Hesabı ile Oturum Açma Bilgisayar  Windows 10 Microsoft Hesabı ile Oturum Açma Bilgisayar

 

 

 

 

 

TakipTrend İndirim Kuponlarını Kullanma Şansınız Olmadıysa Üzülmeyin

Takiptrend tarafından sizlerle paylaşılan indirim kuponları süreli olduğundan bazı okurlar tarafından faydalanılamadığını görüyoruz. Sizde indirim kuponlarından faydalanamadıysanız, üzülmeyin. Aşağıda yer alan yorum kısmına mail adresiniz ile birlikte mesaj bırakırsanız yeni indirim kuponlarını sizlerle paylaşacağız. Lütfen Yorum bırakın ve indirim kuponu talep ediniz.

TakipTrend İndirim Kuponlarını Kullanma Şansınız Olmadıysa Üzülmeyin Takiptrend tarafından sizlerle paylaşılan indirim kuponları süreli olduğundan bazı okurlar tarafından faydalanılamadığını görüyoruz. Sizde indirim kuponlarından faydalanamadıysanız, üzülmeyin. Aşağıda yer alan yorum kısmına mail adresiniz ile birlikte mesaj bırakırsanız yeni indirim kuponlarını sizlerle paylaşacağız. Lütfen Yorum bırakın ve indirim kuponu talep ediniz. TakipTrend İndirim Kuponlarını Kullanma Şansınız Olmadıysa Üzülmeyin Takiptrend tarafından sizlerle paylaşılan indirim kuponları süreli olduğundan bazı okurlar tarafından faydalanılamadığını görüyoruz. Sizde indirim kuponlarından faydalanamadıysanız, üzülmeyin. Aşağıda yer alan yorum kısmına mail adresiniz ile birlikte mesaj bırakırsanız yeni indirim kuponlarını sizlerle paylaşacağız. Lütfen Yorum bırakın ve indirim kuponu talep ediniz. TakipTrend İndirim Kuponlarını Kullanma Şansınız Olmadıysa Üzülmeyin Takiptrend tarafından sizlerle paylaşılan  microsoft hesabı indirim kuponları süreli olduğundan bazı okurlar tarafından faydalanılamadığını görüyoruz. Sizde indirim kuponlarından faydalanamadıysanız, üzülmeyin. Aşağıda yer alan yorum kısmına mail adresiniz ile birlikte mesaj bırakırsanız yeni indirim kuponlarını sizlerle paylaşacağız. Lütfen Yorum bırakın ve indirim kuponu talep ediniz. TakipTrend İndirim Kuponlarını Kullanma Şansınız Olmadıysa Üzülmeyin Takiptrend tarafından sizlerle paylaşılan indirim kuponları süreli olduğundan bazı okurlar tarafından faydalanılamadığını görüyoruz. Sizde indirim kuponlarından faydalanamadıysanız, üzülmeyin. Aşağıda yer alan yorum kısmına mail adresiniz ile birlikte mesaj bırakırsanız yeni indirim kuponlarını sizlerle paylaşacağız. Lütfen Yorum bırakın ve indirim kuponu talep ediniz.

] }

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir